Get Adobe Flash player

2020/04/apel

UWAGA !!!

 

PROWADZIMY ZBIÓRKĘ ŚRODKÓW OCHRONNYCH I ŚRODKÓW CZYSTOŚCI DLA DPS-U W MILICZU

 

       W obliczu pandemii wiele DPS-ów znalazło się w szczególnie trudnej sytuacji. W naszym domu zamieszkuje 123 seniorów, którzy wymagają całodobowej opieki. Jest to największe skupisko osób w podeszłym wieku w całym powiecie milickim. Są to osoby szczególnie zagrożone koronawirusem SARS-COV-2. Od miesiąca lutego tego roku hurtownie chemiczne zaczęły nam ograniczać zakup rękawic jednorazowych i środków dezynfekcyjnych. Ostatecznie dowiedzieliśmy się, że tych artykułów nie ma w magazynie! Rozpoczęliśmy jak wszyscy walkę o ich zakup. Jest to nierówna walka, bo nie jesteśmy podmiotem uprzywilejowanym. Oznacza to, że zakupów dokonujemy na równi z przysłowiowym Kowalskim. My nie poddajemy się, dlatego podejmujemy wiele działań, które chronią naszych seniorów przed groźnym wirusem. W naszym domu mieszkają najbardziej bezbronne osoby. Często są to wasi znajomi, sąsiedzi a nawet krewni. Zróbmy wszystko, żeby zapobiec najgorszemu. Dlatego zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc rzeczową dla naszego DPS-u. Dla nas każda pomoc jest ważna. Może, to być: np. pudełko rękawic jednorazowych, malutka butelka żelu, płynu dezynfekcyjnego lub inne środki ochronne i środki czystości czystości.

 

Dary można przekazywać codziennie bezpośrednio do siedziby DPS-u (56-300 Milicz ul. Kombatantów 1) lub wysłać paczkę na wskazany adres.

Można nas również wesprzeć finansowo wpłacając środki pieniężne na konto FUNDUSZU SOLIDARNOŚCIOWEGO prosimy w tytule przelewu wpisać: "Pomoc DPS w Miliczu"

nr konta: 44 9582 0000 2000 0000 0550 0235

 


Anna Milian- dyrektor DPS w Miliczu wraz z pracownikami i mieszkańcami

 tel. kontaktowy  71 38 41 446 mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.